18 | 05 | 2024

Korsten umbes

Foorumi reeglid
Foorumisse võib huviline postitada oma arvamusi ja ettepanekuid. Foorumi omanik toimetab kasutajate postitusi oma parema äranägemise järgi ja ei vastuta ei postituste sisu ega selle kasutamise tagajärgede eest.

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Korsten umbes

Re: Korsten umbes

Postitus Postitas Urmas » 30 09 2015, 20:52

Korras!

Korsten umbes

Postitus Postitas Urmas » 10 09 2015, 05:34

Nonii, minu mõistus on hetkel otsas ja ehk kellegil on targemaid ideid peale dünamiidi kasutamise.
Asi on selles, et eelmine aasta tegi korstnapühkija ettekirjutuse, et selleks aastaks olgu meie kortermaja korstnad ummistustest vabad. Kahest ummistusest sain jagu tänu meie vabariigi kuulsamale naispottsepale(Riina), keda juhuslikult eile kohalikus ehituspoes trehvasin. Meetod oli lihtne- tegin kolmest 2m keermelatist(14mm) ja jätkumutritest varda ja keevitasin sinna otsa ka nurkrauast "vaieri", aga viimase korstna puhul see ei toimi, kogu kupatus läheb kõveraks. Sain proovitud ka köie otsas oleva terava kangiga(5-6 kilone). Ummistus ise umbes 5m peal arvates korstnapitsist ja altpoolt ka ligi ei pääse. Mida edasi teha, et see ummistus lahti saada? Osta jämedam keermelatt ja proovida uuesti ülevalt taguda? Või on mingeid muid tulemuslikke meetodeid?
Tänud ette!
Panen ka ühe pildi tulemusest, mida võib korstnast kätte saada kui jõud taga. :) Kahtlustan, et lõhkusin ühe naabri köögikubu väljaviigu, aga pole hullu, selline vendi põlv oleks küttekolde jaoks mõeldud korstnalõõris nagunii ebaseaduslik olnud.
IMG_2086.JPG

Üles

Bridge by mehdiplugins.com
Bänner
Bänner
Koda soovitab